auto

opravy - výměny - tónování

Tónování autoskel, ochrana autoskel, fólie na autoskla Olomouc

Tónování autoskel, fólie na autoskla

tónování autoskel

TÓNOVÁNÍ AUTOSKEL - bezfóliové tónování autoskel


Tato technologie spočívá v nanášení slabé vrstvy mikronů kovu titanu na povrch skla, tím zajišťuje nejvyšší účinnost proti slunečnímu záření, nedochází ke zkreslení výhledu z vozidla, nesnižuje deformační vlastnosti skla a v případě nutnosti rozbití skla při havárii nedochází k žádné překážce jako u fólií a lze snadněji vozidlo opustit. Z hlediska bezpečnosti je toto v souladu s vyhláškou ministerstva dopravy a spojů České republiky.


Nabízíme Vám možnost nechat si u nás natónovat automobilová skla dle Vašeho výběru v několika odstínech ztmavení a v různých barvách. Tónování provádíme na vlastním zařízení, tudíž nejsme žádní zprostředkovatelé, ale přímo výrobci. To znamená, že ceny u nás jsou nejlepší.


MĚŘENÍ PROPUSTNOSTI SKEL

Provádíme měření propustnosti autoskel měřícím přístrojem. Profesionálně Vám odstraníme folii ze skla i pokovená skla, které nesplňují propustnost světla. Pokovením lze upravit přední boční skla na povolenou normu propustnosti 70%.


STÁLOST BARVY

Tónování nebledne a neztrácí svojí barevnost a tmavost.


MECHANICKÉ VLASTNOSTI

Tónování neskresluje Váš pohled z interiéru vozidla ani nemění deformační vlastnosti autoskel. V případě autonehody je možné tónované sklo úplně normálně vyrazit a vytvořit si tak únikovou cestu.


Odolné proti otěru, poškrábání, netvoří se žádné tečky a bublinky.


Výborná viditelnost z vozidla - tónované skla neskreslují viditelnost z vozidla.


SNÍŽENÍ TEPLOTY VE VOZIDLE O 10 - 15 ° C

Nepropouští UV záření a tím je chráněný Váš zrak, pokožka a předměty které jsou ve vozidle.


VYSOKÉ TERMOIZOLAČNÍ VLASTNOSTI

Mikrokovová vrstva na skle nepropouští teplo do interiéru (používá se i v termoizolačních oknech).


Tónované skla dokáží odrazit až 60% tepelného záření a pohltí přes 90% škodlivého UV záření.

ŠÍROKÝ VÝBĚR ODSTÍNŮ


Můžete si vybrat z různých druhů barev: solar, černá, černá pololesk, šedá lesk, hnědá bronz, fialová, světlomodrá, tmavomodrá, zelená, zlatá.


Dále si můžete zvolit i z různých procent ztmavení skla: 5% 15% 30% 40% 50% 60% až 90%. Můžete si zvolit i přechod tónování na skle.

TÓNOVÁNÍ AUTOSKEL - VLASTNOSTI OCHRANA


OCHRANA

Použitím této technologie se z Vašeho obyčejného autoskla stane filtr, který zabraňuje vnikaní až 98% slunečního UV záření do interiéru vozidla, čímž dochází k výrazné ochraně plastů i textilií (zachování původní kvality i barevnosti použitých materiálů).


Snížení teploty ve vozidle o 10 - 15 °C

Takto vybavená skleněná plocha dokáže omezit pronikaní slunečního tepla do vnitř auta až do cca 25% oproti sklu čirému. Snížení teploty ve Vašem vozidle oceníte nejen Vy, ale i Vaše děti.


Při používání klimatizace v létě Vám pokovená skla snižují teplotní rozdíly a tím nedochází k riziku prochladnutí. Klimatizace se tak často nezapíná, čímž dochází k snížení spotřeby pohonných hmot.


Poskytuje soukromí

Stejně důležitým prvkem je i podstatné zvýšení soukromí posádky a ochrana před náhodnými krádežemi volně položených předmětů na sedadlech... příležitost dělá zloděje.


Estetický doplněk

Kromě uvedených praktických výhod tónovaných autoskel je častokrát důvodem rozhodnutí se pro tónovaní i otázka citová. Tónované autoskla jsou vhodným estetickým doplňkem vozidla.


Tónované sklo má stejnou odolnost vůči otěrům a poškrábání jako sklo netónované.


Pohled z vozidla

Tónování neskresluje Váš pohled z interiéru vozidla a nemění deformační vlastnosti autoskel. V případě autonehody je možné normálně sklo vyrazit a vytvořit si únikovou cestu narozdíl od fólie.

FOTOGALERIE

Kliknutím na obrázek si zvolte fotogalerii.


NOVINKY

ZDARMA Vám změříme propustnost skel na Vašem vozidle. Profesionálně Vám odstraníme folii ze skla i pokovená skla.

Pokovením lze upravit skla na povolenou normu propustnosti 70% na naší firmě. Pro více informací volejte 602 706 669.

Provádíme měření propustnosti autoskel měřícím přístrojem. Volejte na tel.: 602 70 66 69.

Zatmavená autoskla pokovením nebo foliemi, které nesplňují normu propustnosti světla odstraňujeme nebo upravujeme na povolenou normu.

Více informací...

Otevřeli jsme nové prostory pro tónování autoskel, opravy a výměny autoskel v Olomouci.

Technologie nanášení TITANU na sklo - zaručujeme kvalitní a odborně provedenou práci. ZÁRUKA 10 LET.

+420 602 706 669

NONSTOP

global autoservis

DOPORUČUJEME

Auto Hleďa - služby pro Vaše auto všeho druhu, přes výměnu autoskla, servisu autoklimatizace až po opravy pneumatik. Naše autopůjčovna Vám půjčí auto. Autoskla Olomouc, opravy a výměna autoskla. Autodíly, náhradní díly Iveco.

© 2015 SKLATONY s.r.o. | Informace o webu | Nastavení cookies
Design & SEO by: SEOMAX.cz