auto

opravy - výměny - tónování

Měření propustnosti autoskel, autoskla Olomouc

Měření propustnosti autoskel

měření propustnosti skel

Měření propustnosti skel


Policisté měří světelnou propustnost autoskel. Podle technických předpisů nesmí být celková propustnost světla předních bočních skel nižší než 70 procent a celková propustnost světla čelního skla nižší než 75 procent. Požadavky souvisí s bezpečností v silničním provozu.


Všechny úpravy a opravy zasklení vozidel, které mají za následek snížení světelné propustnosti zasklení, je možné provádět pouze za dodržení podmínek daných předpisem EHK č. 43, resp. směrnicí 92/22/EHS a musí podle nich být schváleny.

Pokud je propustnost světla nižší než 70 %, hrozí řidiči bloková pokuta do 5 tisíc korun a řidič je upozorněn, aby fólie z oken odstranil. Pokud je propustnost pod 20 %, policisté přestupek postoupí správnímu orgánu a řidiči je zakázána další jízda. Pokuta je v tomto případě od 5 do 10 tisíc korun nebo zákaz řízení na 6 až 12 měsíců.


Dodatečné úpravy provedené v souladu se schválením ministerstva musí pak být označeny na jednotlivých sklech nálepkou, kde vedle informací o výrobku je i schvalovací značka ATEST.

měření propustnosti autoskel

Provádíme měření propustnosti autoskel měřícím přístrojem.
Profesionálně Vám odstraníme folii ze skla i pokovená skla, které nesplňují propustnost světla. Pokovením lze upravit přední boční skla na povolenou normu propustnosti 70%. Více informací 602 70 66 69.

NOVINKY

ZDARMA Vám změříme propustnost skel na Vašem vozidle. Profesionálně Vám odstraníme folii ze skla i pokovená skla.

Pokovením lze upravit skla na povolenou normu propustnosti 70% na naší firmě. Pro více informací volejte 602 706 669.

Provádíme měření propustnosti autoskel měřícím přístrojem. Volejte na tel.: 602 70 66 69.

Zatmavená autoskla pokovením nebo foliemi, které nesplňují normu propustnosti světla odstraňujeme nebo upravujeme na povolenou normu.

Více informací...

Otevřeli jsme nové prostory pro tónování autoskel, opravy a výměny autoskel v Olomouci.

Technologie nanášení TITANU na sklo - zaručujeme kvalitní a odborně provedenou práci. ZÁRUKA 10 LET.

+420 602 706 669

NONSTOP

global autoservis

DOPORUČUJEME

Auto Hleďa - služby pro Vaše auto všeho druhu, přes výměnu autoskla, servisu autoklimatizace až po opravy pneumatik. Naše autopůjčovna Vám půjčí auto. Autoskla Olomouc, opravy a výměna autoskla. Autodíly, náhradní díly Iveco.

© 2015 SKLATONY s.r.o. | Informace o webu | Nastavení cookies
Design & SEO by: SEOMAX.cz